PROJE HİZMETLERİMİZ

 

ANAHTAR TESLİM BALIK ÇİFTLİĞİ PROJESİ

Balık çiftliği yatırımcılarının ihtiyaç duyabileceği bütün çalışmaları bünyesinde barındıran ve projeye özgün olarak tecrübeli mühendis ve teknik ekibimizce hazırlanan bir hizmetler bütünüdür. Saha incelemesi, yer seçimi ile başlayan danışmanlık hizmeti, fizibilite çalışması, malzeme tedariki, nakliye, kurulum, eğitim, bakım ve periyodik kontrolleri barındıran hizmetler bütünü kısaca anahtar teslim proje olarak adlandırılır. Aşağıda yer alan ve firmamızın uzmanlık alanı olan bu hizmetin birer parçası sayılabilecek uygulamalar da birbirlerinden bağımsız olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

 

İŞARETLEME ŞAMANDIRASI PROJESİ

Deniz üzerinde kullanılan seyir (navigasyon) şamandıralarının ve ikaz sistemlerinin gerek malzeme tedarikini gerekse de kurulumu yapan firmamız, teknik ekipman ve uzman ekibi ile bu projelerin bütün aşamalarında yer alabilmektedir.

 

ÇAKAR FENER VE KULE PROJESİ

Liman ve rıhtımlarda kullanılan fener kuleleri ve çakar fenerlerin gerek malzeme tedarikini gerekse de kurulumu yapan firmamız, teknik ekipman ve uzman ekibi ile bu projelerin bütün aşamalarında yer alabilmektedir. Çakar fener ve fener kulesi ürünlerimizi bu linklerden inceleyebilirsiniz.

 

BALIK ÇİFTLİĞİ KURULUMU

Firmamız bünyesinde ekipman ve teknik personelimizin dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz saha uygulamalarından edindiğimiz tecrübe ile projeleriniz için uygulama çözümleri sunmaktayız.

 

BATİMETRİK ÖLÇÜM

Deniz uygulamalarında hassas projelendirme çalışmalarının vazgeçilmez parçası olan derinlik ölçüm ve haritalama hizmetini sunmaktayız.

 

SUALTI ÖRNEKLEME

Zemin örneklemeleri gerekli görüldüğünde, proje uygulamasının bir parçası olarak uygun ekipman ve personel ile numune alımı ve analizini gerçekleştirmekteyiz.

 

SUALTI GÖRÜNTÜLEME

Sahip olduğumuz sualtı kamera ve ROV sistemleri ile en zor şartlarda istenilen kalite ve sürede sualtı görüntülemesini yapmaktayız.

 

TEKNİK DEĞERLENDİRME PROJESİ

Balık çiftliklerinin kurulum aşamasında yatırımcıların ihtiyacı olan temel bilgileri içeren teknik değerlendirme projesinde, yer belirleme, derinlik ölçümü, zemin analizi, tür tayini, kapasite belirleme, kafes tasarımı, demirleme sistemi tasarımı, ağ tasarımı, sistemin kurulum planlaması gibi teknik bilgiler yer alır. Bu alanda, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz birçok proje uluslararası kuruluşların onaylanı almıştır.

 

EKONOMİK DEĞERLENDİRME PROJESİ

Ekonomik değerlendirme projesinde, yatırım aşamasında ihtiyaç duyulan, pazar araştırması, ekipman maliyeti, işletme maliyeti, toplam yatırım tutarı, yatırımın geri ödeme süresi, net bugünkü değer gibi ekonomik bilgiler yer alır. Bu alanda, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz birçok proje uluslararası kuruluşların onaylanı almıştır.

 

FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI

Fizibilite çalışmasını bir araya getiren bileşenleri bağımsız olarak yatırımcılara sunan firmamız, aynı zamanda bu çalışmaları bir paket olarak, fizibilite çalışması adı altında da sunmaktadır. Bu alanda, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz birçok proje uluslararası kuruluşların onaylanı almıştır.